Platform over raam-, deur-, kozijntechniek, hang- en sluitwerk, dak- en geveltechniek, veiligheid
Voorzetscreen dat past in de architectuur
Fixscreen Go.

Voorzetscreen dat past in de architectuur

De windvaste doekzonwering Fixscreen Go biedt optimale efficiëntie voor elk budget. Naast voorbouw is deze screen voortaan ook beschikbaar voor inbouw, met een vlotte plaatsing en een optimale integratie in de gevel. Zo dekt het gamma doekzonwering van Renson nu een nog bredere waaier aan projecten af.

In 2024 lanceerde Renson met de Fixscreen Go een instapmodel van hun voorzetscreen. Een selectie aan opties maakte de duurzame, kwalitatieve zonwering toegankelijk voor elk budget. Binnen deze ‘Go’ product­familie is nu – na de Solar variant van de voorbouwscreen – een derde screen beschikbaar: de Fixscreen Go MS 7. Deze leent zich tot inbouw in de gevel en maakt daarmee een perfecte integratie in de architectuur mogelijk. Met een hoogwaardig resultaat en een groot installatiegemak.

Voorzetscreen dat past in de architectuur 1
Fixscreen Go Solar.

Heel wat configuraties mogelijk

Met afmetingen tot 3 meter breed en 2,60 meter hoog, diverse motoren, vier doektypes en alle mogelijke Renson-kleuren stel je eenvoudig een Fixscreen Go voor inbouw samen op maat van jouw project. Een voetplaat met een helling van 5 graden wordt automatisch meegeleverd. A- of B-montage gebeurt met dezelfde zijgeleiders, waardoor ombouwen op de werf in nood toch nog mogelijk is. 

Slimme technologieën

De ingenieurs van Renson nemen de best practices uit de voorzet-Fixscreen Go mee in het inbouwverhaal. Zo zie je onder meer de Click & Safe-technologie terug. Toch zit dit budgetvriendelijke inbouwscreen ook vol nieuwe techniek, die bijdraagt aan de goede werking en de vlotte montage. Denk aan de 4-in-1-clips, de tweeledige zijgeleiders en het (quasi volledig) schroefloze design. Met slechts 1 Torx-sleutel en wat handigheid plaats je de Fixscreen Go MS 7 in een handomdraai.

Voorzetscreen dat past in de architectuur 2
Fixscreen Go MS7.

Budgetvriendelijk

Met de Fixscreen Go MS 7, als aanvulling op de Fixscreen en de Fixscreen Minimal, heb je voor ieder budget een stijlvolle inbouwscreen. Zo match je elke klant met de juiste oplossing(en), inclusief vertrouwde Renson-kwaliteit. 

Kom dit ‘good, better, best’ assortiment in doekzonwering ontdekken op de Renson stand 1220 op Polyclose, samen met speciale oplossingen zoals Fixscreen XL of Panovista Max.

U vindt Renson op Polyclose, stand 1220.

Gerelateerde artikelen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Stuur ons een bericht

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten