Platform on window, door, frame technology, hardware, roof and facade technology, security
Het nieuwe zelfregelende glasrooster voor natuurlijke toevoer van verse lucht

Het nieuwe zelfregelende glasrooster voor natuurlijke toevoer van verse lucht

Het nieuwe Variavent glasrooster van Renson zorgt ervoor dat rechtstreekse en natuurlijke toevoer van verse lucht toch mogelijk is wanneer bij een renovatie de ramen niet vervangen worden. Als opvolger van het ‘Flexair’ glasrooster zorgt de Variavent voor een hoger wooncomfort en scoort ook esthetisch een stuk beter. Het is de ideale oplossing voor bestaande kozijnen in hout, kunststof of aluminium.

RENSON Variavent kunststof inside

De Variavent revolutionair noemen, is niet eens overdreven. Het is namelijk het eerste glasrooster op de markt dat uitgerust is met de iFlux-technologie, die ook het Invisivent toprooster van Renson typeert. Het Coanda-effect en regelbaar debiet waar die technologie voor staat, leidt de binnenkomende lucht eerst naar boven om te vermengen met de aanwezige, warmere binnenlucht. Dat verhoogt het comfortgevoel in de ruimte en vermijdt tocht. Naast het vernieuwde design – je ziet geen ventilatieopeningen meer binnen in de woning – is er in de toekomst ook de optionele akoestische demping, die op elk moment afgenomen of terug opgezet kan worden.

RENSON Variavent

Solution for any type of window

Glasroosters als de Variavent zijn universeel toepasbaar. Los van bouwwijze of type kozijn (aluminium, hout of kunststof) is de montage steeds dezelfde. Dankzij de glasaftrek van 80 mm, kan er een vlotte, luchtdichte montage op het glas en in het kozijn gegarandeerd worden. Er is voldoende ruimte om de glaslijsten van het kozijn vast te zetten en/of glasrubbers te plaatsen. De Variavent werd ontworpen voor installatie op glas, maar mits toepassing van een optioneel kalfprofiel, is de Variavent ook geschikt voor kalfplaatsing. 

Variants of Variavent

The "varia" in Variavent indicates the variation in flow rate. With its unique internal mechanism, Variavent can be set to four different flow rates while visually maintaining the same appearance. Moreover, the design of the Variavent matches that of the Invisivent top grille. So you can easily combine both solutions, resulting in a harmonious overall appearance.  

"*" indicates required fields

Send us a message

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten